| AngelCrystals a întrebat:

Cum imi pot debloca cererile de prietenie de pe facebook?

4 răspunsuri:
| JuliaJules a răspuns:

Te duci la Privacy Settings la *How you connect*. Apesi la edit settings si ai acolo Who can send you friend request?

| AngelCrystals explică (pentru JuliaJules):

Nu ma refeream la asta, ma refeream ca nu mai pot trimite cereri de prietenie.

| JuliaJules a răspuns (pentru AngelCrystals):

Aa, atunci inseamna ca ori ai trimis prea multe cereri de prietenie si nu mai poti trimite pentru 30 de zile. Cam asta e ce pot sa-ti zic.

| Deea_ANDREEA_1999 a răspuns (pentru JuliaJules):

Si nu merge sa te deblochiezi? Adica sa poti trimite din nou cereri fara sa astepti 30 de zile?