| WoNdErFuL99 a întrebat:

Cum imi schimb poza de profil la facebook stiu ca trebuie sa dai pe poza actuala care o ai acum Editeaza forografia de profil si dupa dai Incarca o fotografie si incarc o fotografie si inacarc poza dar eu vreau sa pun si o descriere la poza in acelasi timp in care imi schimb fotografia. Cine poate sa ma ajute? big grin Funda! happy

3 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

Nu poti in acelasi timp`!winking
Dupa ce se incarca. Click pe ea. si apoi la descriere.
And finish.

| JustSmileK a răspuns:

Pai dupa ce se incarca poti iti apare sub ea sa pui descriere daca vrei si completezi acolo si dai save.

| kosyi a răspuns:

Pai gasesti poza in album pe fb si pui descrierea acolo