| izuka68 a întrebat:

cum instalez sims 3 descarcat?

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiii a răspuns:

Depinde de cum il ai.Ar trebui sa ai un setup, dai click pe el next, next apoi trebuie sa-i bagi un cod: 5p99-axqv-9myu-q9mn-zrld,apoi se instaleaza si va trebui sa-i pui crackul.Trebuie sa ai un folder "crack" si acolo ar trebui sa fie ceva cu TS3, ala il copiezi unde ai instalat tu sims-ul si ii dai sa-l pu a peste.Acum ar trebui sa mearga.Succes!

1 răspuns:
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Pai daca nu merge sa-l instalezi trebuie sa-l faci pe cd si daca marimea este mai mare pe dvd.Asta pentru ca nu este de pe dvd cumparat, dar eu am sims 2 si imi spune ca trebuie consola, deci fii atent.