| Saya_1767 a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa ma lase in excursie? Excursia tine 2-3 zile si ne ducem la Bran. E ieftina.
Ea a zis ca ma duc numai daca vine si matusa-mea cu mine, neinsotita nu ma lasa.Cum pot sa o conving sa ma lase singura?

Funda!

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Spune-i ca toti colegii tai merg neinsotiti.

| Carlaaa a răspuns:

Bineinteles ca are motivele ei, dar ii poti spune ca o prima data in a pleca singura intr-o excursie va exista mai devreme sau mai tarziu, spune-i sa iti acorde o sansa sa vada ca esti responsabila.
[ un raspuns dat chiar daca nu ne-ai mentionat si varsta]
O zi buna, semnat Kaylie.

| MonyLoveBadBoy91 a răspuns:

De unde esti ca si eu merg la bran

| aNdRa_6572 a răspuns:

Hey happy km sa te duci cu matusa tahee hee lol spune.i si u ca nu mai esti mica si ca colegele tale se duc singure nu mi s.a inamplat incearca si u sa o convingi roag.o frumoshee hee

| Madalina99_9396 a răspuns:

Roaga-te de ea si ofera-i un cadou

| LOlLipop_7536 a răspuns:

Demonstreaza-i ca esti in stare sa te descurci singura /singur! Eu asa am procedat SI A MERS.