| ana_8023 a întrebat:

cum pot pune mai multe poze de o data pe facebook nu separat una cate una? funda:*

2 răspunsuri:
| Ssya a răspuns:

Dupa ce dai " Alege fotografiile " selectezi toate pozele pe care vrei sa le pui, dupa care dai " Incarca fotografiile " happy

| nico_6459 a răspuns:

Pai intri in albumul unde vrei sa incarci pozele si dai acolo sus unde scrie: "Adauga mai multe fotografii"-"Alege fotografiile" si iti alegi fotografiile facund click pe toate deodata. Fundita? :*