| ZenN07 a întrebat:

Buna,cum pot pune mai multi prieteni pe Facebook, dar fara am ma bana pe o periaoda de timp? Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Primesti ban doar daca persoanele care au primit cerere de prietenie de la tine aleg sa iti refuze cererea, pe motiv ca nu te cunosc. Asa cum probabil stii, la prieteni ar trebui sa ii adaugi care, uau, chiar iti sunt prieteni. Deci poti sa trimiti cereri, dar sa ai grija sa nu primesti un refuz big grin. Nu exista nici o aplicatie, nici un share care te poate face sa ai prin magie mai multi prieteni, sa nu te lasi prostit ^^.