| αฤðяєэα a întrebat:

Cum pot sa am un ten perfect? adica fara cosuri, puncte negre :-& etc... Vreau remedii naturale :d

Răspuns Câştigător
| Trufa a răspuns:

Cica ar fi bine sa te freci cu malai pe fata, asta incerc eu acumlaughing
Si e bine sa te stergi pe fata cu spirt cu flori de crin, sau ceai de musetel.

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

nu se poate

| αฤðяєэα explică:

Nu te mai baga aiurea in seamatongue

| Andru_6975 a răspuns:

Cu malai si galbenus de ou te freci unde ai puncte negrebig grin.si iti lasa o piele catifelata am incercat... de aia iti spunbig grin. sper sa te fi ajutatbig grin:*

| AnneMarri a răspuns:

@aฤðяєэa nu ma bag aiurea in seama, ci iti spun adevarul : nu se poate sa ai un ten perfect, nimeni si nimic nu a fost, nu este si nu va fi vreodata perfectwinking se poate sa le ascunzi (cu fond de ten) sau sa le "tratezi" temporar (cu crema de galbenele sau zynet)
si cum tu ai intrebat "cum pot sa am un ten perfect ", eu am raspuns ca "nu se pate" deoarece asa e, nu se poate tongue dar sa le ascunzi sau ceva asemanator se poate, dar cum tu n-ai intrebat asta, nu ti-am raspuns adecvat
am dreptate sau nu?

| αฤðяєэα explică:

Da. ai dreptate scuze ca ti-am raspuns ca rautate.big grin