| Maddiee15 a întrebat:

Cum pot sa fac pe facebook sa imi poata da cineva like la poze chiar daca nu ma are la prieteni?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Cand vrei sa pui o poza in casuta aceeaia unde iti apare poza pe care vrei sa o postezi in josul acelei "iconite" iti apare "prieteni" dai acolo si iti va aparea "prietenii prietenilor" dai click pe ea si acea persoana va vedea fotografia chiar daca nu te are la prieteni. Daca nu ai inteles ceva, anunta-ma! :*
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| amalia025 a răspuns:

Lasa asta, si baga-l ca prieten si gata

| Maddiee15 explică:

Multumesclove struck