| ana2205 a întrebat:

cum pot sa-mi schimb poza de profil de pe facebook?
Cand pun mouse-ul pe fotografie imi apare doar editeaza fotgrafia, dar nu o pot schimba...

Răspuns Câştigător
| Heng a răspuns:

Mergi in josul paginii, jos de tot, cu mouse-ul, o sa iti apara optiunile.Click pe Optiuni->Adauga ca fotografie de profil, iar apoi o decupezi. Bafta.

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Daca ai timeline, te duci cu mouse-ul pe poza de profil apare apoi :Edit Profile Picture dai click si apar mai multe optiuni, de acolo poti pune o poza noua sau sa alegi din pozele pe care deja le ai pe fb etc. Succes.

| Romario_Duna_1994 a răspuns:

De ce nu pot sa schimn poza