| princess01 a întrebat:

Cum pot sa stimulez cresterea unghilor? As vrea sa-mi recomandati un lac special dar sa-mi spuneti si pretul, sau sa-mi dati vreun remediu naturist, as vrea ca unghiile sa-mi creasca mai repede. P. S:dau funda:X::X

Răspuns Câştigător
| maliyna a răspuns:

Pai de exemplu eu pentru cresterea unghiilor folosesc un lac de unghii special de la avon pret 13 lei sau imi fac un tratament naturist: storci o lamaine in 300 ml apa si stai cu mainile in solutia asta minim 10 min. sper ca ti-am fost de folos. funda?