| NoName0011 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare de pe facebook, acolo la perete? sau un comentariu de la o intrebare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreptul postului daca treci cum mouse-ul peste coltul din dreapta va aparea un X la fel ca la alte ferestre normale. Apesi pe el si si dai confirma. a functionat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa nu mai apara nicio postare pe Peretele meu? Deci nu vreau sa sterg sau sa modific un comentariu de al meu. Vreau doar ca nimeni sa nu poata sa mai scrie pe Peretele meu, si daca se poate nici sa nu mai vada nimeni ce s-a scris pe Peretele meu! cum fac asta?