| ExTaZy a întrebat:

cum poti sa stergi ceva din bara aoa de sus de la google.Acolo unde iti apare linkul de la un site...Cum poti sa stergi ceva de acolo, ceva care s-a salvat acolo? Plz ajutor [ Funda + Vot ]!

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Sau intri in History si stergi ce vrei de acolo.happy

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Tii clic dreapta apasat si tragi pe toata adrea pana ce se face albastra toata apoi ii dai drumul si dai clic stanga si alegi sterge sau delete!

| KaRa23S a răspuns:

Depinde, daca ai mozilla firefox se sterge foarte simplu cu delete, dar la chrom nu merge

| Catalin_3561 a răspuns:

Creca teo prins parintii pe siteuri XXX laughing si acu vrei sa scapi mai bine dai ESC poate scapilaughing)oh go on

| annadouapuncteics a răspuns (pentru Catalin_3561):

Te poti amuza in alta partewinking