| AlexisM999 a întrebat:

Bună! Cum să îi spun unei,, prietene" că nu o plac, ea pretinde că ea e Bf-ul meu, vreau să scap cumva de ea cât mai repede, e foarte supărăciosă... Dau funda ????

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Ea pretinde, dar nu este.
2. Supărarea ei, nu e treaba ta, este a ei.
3. Nu are rost să îi spui, adică să declari că nu o placi. Așa ceva nu se face.
În cel mai rău caz, poți să îi spui așa.
Stii, eu te plac, dar mi-am dat seama că tu ești prea bună pentru mine, eu nu te merit, din cauza asta nu o să iasă nimic din toată treaba asta, așa că mai bine să îți cauți pe altul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui direct, in fata!

| zurick a răspuns:

Nu poți mulțumi pe toată lumea, la finalul zilei contează să te mulțumești pe tine. Îî spui că nu mai vrei să fiți prietene, altfel nu mai ieși din acest cerc vicios. O să se supere? Probabil, aia e, îi va trece.

| Crescent a răspuns:

Ii spui direct in fata