| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Bună!
Cum sa îmi fac curaj sa vorbesc cu o fata pe strada, sa o cunosc?
Menționez ca sunt cam rușinos.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia o floare la tine si cand o intalnesti o saluti, te opresti in fata ei si o intrebi daca poti sa-i oferi o floare.
Nici o fata nu va refuza, fiind un gest frumos si sensibil... de acolo o poti intreba daca i-ar face placere sa iasa cu tine la o inghetata sau prajitura.

| ionur a răspuns:

Și lor le este rușine de nu mai poate de voi laughing))))) bro mergeți faceți un meci de fotbal ieșiți la un alergat jucați conter strike fifa plimbați-vă da nu faceți prostia vieți sa puneți la inimă... astea sunteți tineri stați departe de sugatoarele asta ca va suge și sângele din voi și cu mana de voi o sa va însele si nu sa știți nimic stați departe de... astea nu va bateți joc de voi cu..astea pe astea nu le puteți satura voi bro le trebuie altceva la astea le trebuie 4×4 sa se sature da sunt mai mult ca sigur ca nici atunci nu se vor satură am văzut fel și fel de speci nu le faceți fată bro nu se satura astea cu una cu doua nici cu 100.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru ionur):

Dai și tu niște sfaturi de sta Mos Crăciun în cap, ma jur.
Te duci departe de subiect și îți verși frustrările peste tot. Pune și ramai la clipuri la cum muncești tu în construcții în București și lasă sfaturile de dragoste

| Myname1233 a răspuns:

Poti sa ii cauti instagramul daca nu il ai deja sau sa il ceri intr-o zi, daca ai instagramul ei da-i slide in dm raspunzandu-i la un story di supa incepe sa vorbest cu ea.
Curaj, nu ai nimic de pierdut!