| Pufuletmic a întrebat:

cum sa-mi securizez contul de facebook? ca cineva vrea sa mi-l sparga! funda

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Iti adaugi numar de telefon, adaugi o a doua adresa de email...dar stai linistita ca nu poate sa iti sparga contul de facebook.Aceste inselatorii sunt pur si simplu false "cum sa spargi contul la mess", "cum sa spargi contul la facebook" NU FUNCTIONEAZA! Intr-adevar poate cineva sa-ti "sparga contul" doar atunci cand iti stie intrebarile secrete sau datele date confidentiale. Funda?happy

2 răspunsuri:
| AdelinaIoana14 a răspuns:

Incearca sa-l blochezi pe cel ce vrea sa-ti sparga contul...sau aplica chestia cu telefonul

| Srk_Emre_1993 a răspuns:

Iti poti adauga numarul de telefon la setarile contului, pentru ca atunci cand cineva doreste sa iti schimbe parola sa primesti mesaj pe telefon, confirmarea schimbarii parolei putandu-se face numai prin intermediul codului pe care il primesti prin sms!happy