| Cezy_3772 a întrebat:

Cum se joaca Barn Buddy? Mi s-a spus ca e un joc interesant, si as vrea si eu sa-l joc, dar nu stiu cum! Cine imi poate explica detaliat, va rog? Dau funda si punct!

3 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Acest joc il poti juca fie pe hi5, fie pe Facebook.Ai o gradina in care poti planta flori,fructe, legume si poti cumpara animale de la care iei lapte, oua.

| alex50 a răspuns:

Este un joc de pe hi5.Acolo poti avea o mica ferma cu animale.La inceput plantezi diferite fructe si legume pe care le vinzi.Pe acei bani poti cump animale si seminte.
Sper ca ti-am fost de folos.

| alex50 a răspuns:

Este un joc de pe hi5.Acolo poti avea o mica ferma cu animale.La inceput plantezi diferite fructe si legume pe care le vinzi.Pe acei bani poti cumpara animale si seminte.
Sper ca ti-am fost de folos.