| biancabellaa a întrebat:

Cum se pune o melodie sau o poza din pc direct pe card? Am LG 970 si card de 2! Mersi anticipat:* DAU FUNDITA! Va rog imi trebuie raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| biancabellaa explică:

Nu eu vreau direct pe card pentru ca pe tel imi arata ca am memoria 99%

| bilexa a răspuns:

Cum vrei sa pui melodia sau poza, prin bluetooth?
In primul rand trebuie sa ai un bluetooth cre trebuie instalat si apoi configurat cu calculatorul.
Daca nu ai asa ceva decat cablu e si mai simplu. Conectezi cele doua, calculatorul si tel si intrii direct din calculator in telefon si trimiti melodii si poze in tel