| ILoVeFRidaY a întrebat:

Cum va imaginati o calatorie in lumea cuvintelor? Cel mai frumos raspuns are funda!

4 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Daca lumea cuvintelor provine din Romania, probabil ca voi pleca din ea cu un gust amar.
Daca n-am injura toti, probabil o calatorie in lumea cuvintelor ar fi ceva ce nu s-ar putea descrie, unic.

| pufosheniapufoshenia a răspuns:

Wow ce imaginatie ai...happy tu ori ai primit asta la romana ca si tema sau chiar te plictisesti.Imi place ideea da nu iti zic nimic decat ca ar fi o lume minuntatahappy.

| Alexnoname a răspuns:

Eu as porni de la o oarecare explicatia a ceea ce inseamna sa fii calator...iar apoi as trece putin si la intelesul cuvantului cuvant. nu stiu cum sa-ti explic dar ai putea sa-ti spui putin punctul de vedere, ai fii mai original/a. Chiar am o tema in legatura cu asta.laughing

| Gyorfi_Magda_1990 a răspuns:

Dacã as pleca în aceastã cãlãtorie as oprii doar în gara cuvintelor frumoase,care vorbesc despre sentimente,lucruri,întâmplãri frumoase,oameni cu calitãti deosebite,locuri frumoase, dacã existã ceva bun, ceva frumos, ceva demn de laudã, doar acela sã fie vizitate de noi toti. Multumesc!