| Sunshine_9509 a întrebat:

Buna!
Cum va simtiti in avion?
Va este teama?
Ce parere aveti de compania Blu Air (o sa fie prima data cand zbor cu aceasta compania si as vrea sa stiu cam cum este)
Dar de Tarom?
Sau orice despre zborul cu avioane happy
Multumesc

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Bun trebuie sa stii ca pentru prima oaracand calatoresti cu avionul o sa ti fie putin teama cand decolezi.vei simti un gol in stomac.
si pe masura ce avionul urca in inaltime ti se vor infunda urechile.
pana acum am calatorit cu ff multe companii, dar in raport pret/calitate si servicii BlueAir mi se pare cat de cat mai bun decat Tarom.asa ca nu ti fie frica ca se spune ca avionul ramane cel mai sigur mijloc de transport.
fundita?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt zboruri sigure nu ai de ce sa te temi, ai mei au zburat mult cu blue air si nu au patit nimic, eu o sa am parte de prima experienta anul viitor.

| EuPaulA a răspuns:

Mie imi place in avion(intr-adevar este o senzatie ciudata la decolare si aterizare).Am circulat si cu Tarom si cu Blue Air dar mi-a placut mai mult cu Taromul

| Sunshine_9509 explică:

Am mai calatorit cu avionul pana acum, dar nu si cu blu airhappy

| silvia3333 a răspuns:

Eu una nu am zburat cu nici una dintre astea, dar nu conteaza neaparat. mie una imi era frica la inceput, o sa iti tremure putin picioarele, dar apoi vei vedea ca nu are ce sa se intample. Este super sa zbori cu avionul vei vedea peisaje grozave si le recomand tuturor sa zvoare cu avionul

| Đeeα a răspuns:

Buna. Te simti ca intr-un autobuz cu exceptia decolarii si aterizarii. Nu stiu ce sa iti spun despre aceste doua companii dar WizzAir este foarte buna, au avioane curate si comode iar personalul este foarte dragut.Imi dai o funda, te rog?