| Etro a întrebat:

Bună, cunoașteți persoane care m-ar putea iniția in muzica pop? Imi doresc foarte mult sa fiu cântăreața insa tata și profesorii spun ca nu voi reuși fiindca imi trebuie bani. Daca știți pe cineva de la mixton music sau orice alta firma care ar putea sa ma inițieze va rog sa imi spuneți.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

NU cauta un profesor de muzica pe acest forum, ca nu-l vei gasi! Cauta-l la tine in oras, acolo unde traiesti si vezi daca este cineva dispus a faca munca pe gratis, cu tine.