| Krmen14 a întrebat:

Cunoasteti vreun site de la care pot comanda tricouri gen ROCK DAR CARE SA IMI VINE SIGUR PRIN POSTA? Daca nu, atunci imi puteti zice niste siteuri unde gasesc articole rock in Timisoara? happy dau funda pentru cele mai multe siteuri!

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Bestial.ro
Iti vin sigur (am comandat si eu) happy

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru lanturi de blugi, bratari si medalioane asta este super http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

| Bogdanux a răspuns:

Alte site-uri in afara de Bestial.ro care trimit prin Posta Romana mai sunt:

www.cool-senzation.ro ( am comandat eu si sunt foarte seriosi)
www.maniacmusic.ro