| anonim_4396 a întrebat:

big grin Am de ales intre 2 telefoane, Samsung galaxy s4 si iphone 4s. voi ce ati alege? si de ce?

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Samsung-ul.
Nu am incredere in iPhone, mai ales in cel cu detectorul de amprente pentru parola.
E doar alegerea mea, acum, tu ti-l poti achizitiona pe cel pe care il doresti.

4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Alege S4 daca vrei calitate si daca vrei sa merite banii. Si e si mai ieftin decat iphon'ul. happy

| Metallica4ever a răspuns:

Eu sincer as alege iPhone 4s pentru ca o prietena a avut S4 si dupa un timp i s-a blocat, adica nu i se mai deschidea, nu mai mergea, nu nimic. dar mi-am luat eu iPHONE si merge perfect. oricum, asta e doar parerea mea :****
Mult noroc cu telefoanele!

| papagal21 a răspuns:

Samsung deoarece este mai bun, are o firma destul de mare (nu zic ca IPhone nu are), poti avea mai multa placere cand umbli cu el, cand faci poze sau alte lucruri, si ti-l recomand!

| c32592745 a răspuns:

Buna! Eu as alege iPhone 4 daca e de la apples parerea mea e foarte bun