| Barbiie a întrebat:

>Bunabig grin< . care este anotimpul vostru preferat,si de ce? big grin
funda celui caruia ii place acelash anotimp care imi place mie,si care are cele mai bune motive :X

Răspuns Câştigător
| coxx a răspuns:

Vara love struck
- nu ii scoala
- ii ziua mea love struck
- diferite tari de vizitat
- party si distractie all day. all night
-soare
- mare
- caldura love struck
- baieti draguti pe plaja love struck
- concerte love struck
- inghetata love struck
-haine. cool de diferite culori love struck
deci vara. vara ii cel mai fain anotimp in care te poti distra la maxim
funda?

11 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Vara :
- e ziiua mea de nastere;
- merg la mare;
- e calduraaa`;
- e vacanta [ fara scoala \m/ ]
- adio colegii [ nu`i mai vad o perioada lunga de timp ]
- ma bronzez laughing;
Si cam atat love struck vara anotimpul meu preferat :].

| ImmortalQueen a răspuns:

Bunabig grin

Mie imi place vara pentru ca e cald si e vacanta love struck

| coxx a răspuns:

Ms de funda love struck

| niko a răspuns:

Pai. Mie imi place vara la nebunie:X
1.Imi place pentru ca pot sa merg la mare si ma munte in acelasi timphappy
2. Pentru ca este cald
3.Pentru ca nu imi place frigu'laughing)
4.Pt ca vara poti face orice: te plimbi cu rolele prin parc, mergi in parc, si e caldhappy

funda?batting eyelashes

| Tzuc a răspuns:

Heyhappy.antotimpul meu preferat este logic vara:X:X.atunci esti si in vacanta si te poti distra cat vrei tu, plus ca e si cald si te imbraci subtire.Dar cea mai faina parte e ca te distrezi:X

| 30stm a răspuns:

Sincer mie ii place cel mai multbatting eyelashes iarna pentru ca este ziua mea, Craciunul si Revelionul si are un spirit foarte vesel care imi place si bineinteles vara:X:X:X cred ca stii si u dc...dar al tau care e?happy

| Adytzuuu a răspuns:

Vara.= pentru ca e cald. si soaree,, ieshim afr.si mankam inghetzattaa.big grin

| Ciufuliciii a răspuns:

Vara pentru ca e cald, ma duc la plaja, ma joc in apa, ma duc la mare, la munte, e frumos afara, stau pana mai tarziu afara, ma bronzez, ma duc la tara, mananc toata ziua inghetata, e vacanta, ma culc la 4-5 dimineata si ma scol de la 5 seara si o iau de la capat pe strazi pana pe la1-2-3 si tot asa, ma duc saptamanal la discoo`love struck

| Satisfaction a răspuns:

Cel mai mult imi place primavara deoarece poti sa porti ce haine vrei tu: mai subtiri mai groase, blugi, colanti, botine etc. Si vara imi place dar nu atat de mult ca si primavara pentru ca la noi vara este destul de calduroasa si daca iti iei blugi o sa crapi de cald. Toamna nu-mi place si iarna e draguta pentru ca ne distram la sky si cu saniutza dar trebuie sa-mi iau pe mine toate hainele cu tot cu dulap ca sa nu-mi fie frig. Deci mie primavara im place mult!

| Ðean a răspuns:

Prefer Vara din următoarele motive:
1. Cald
2. Haine uşoare, pantaloni scurţi, tricouri, etc...
3. Aer curat
4. Şi încă vreo 100 motive!

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Vara clar, mare, fete, bikini etc, etc