| bebyka_5746 a întrebat:

Buna big grin
daca un baiat se ia aiurea de o fata ce inseamna?
daca un baiat se da mare in fata unei fete ce inseamna?

7 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Pai.
-un baiat tachineaza fata care-i place
-daca un baiat se da mare in fata unei fete poate insemna si ca vrea sa o impresioneze dar poate vrea doar sa o enerveze

big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

imi dai funda?(daca vrei )

| alone a răspuns:

Fie o place fie asea e felu lui fie are nevoie de atentielaughing

| ladybird a răspuns:

De obicei asa se comporta baietii care plac o fata...asta depinde si de varsta. Daca nu este trecut de adolescenta ai toate sansele sa te placa (daca este vorba despre tine).

| Violent a răspuns:

De obicei se poarta baiatul asa cind ii place de fata sau vrea sa-i atraga atentia.

| Alesha a răspuns:

Deci daca te dai in fata ei mare. inseamna. ca ii place de tine. dar nu neaparat. poate face asa. doar pentru amuzament. pentru a te face sa il placi... si el intr-adevar sa nu te placa. eu nu iiti pot spune ca ta plae.winking nu stiu ce alte gesturi mai fae

| ChRiSu a răspuns:

Ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia aiurea de o fata inseamna ca n-are de lucru sau vrea sa ii atraga atentea

si daca se da mare inseamna ca se da la ea si vrea sa ii demonstreze ca o place sau pur si simplu sa ii atraga atentea asupra lui