| Lov3m3islittle a întrebat:

big grin De curand mi-am reinstalat windows`ul si incerc sa instalez skype-ul mi se deschide acea fereastra cu "Te rog asteapta pana cand skype se instaleaza"."Poate dura cateva minute".L-am lasat in jur de 30 de minute si nimic straight face
Stie cineva de ce :-s

6 răspunsuri:
| invD a răspuns:

Depinde conectarea la web si calculatorul, windows

| Lov3m3islittle explică (pentru invD):

Pana acum a functionat acum nu mai functioneaza straight face

| invD a răspuns (pentru Lov3m3islittle):

Creca nu iti mai permite calculatorul sau mai incerca sa dai

| Lov3m3islittle explică (pentru invD):

Culmea imi spune ca sunt problema la conexiunea cu serverul laughing

| invD a răspuns (pentru Lov3m3islittle):

Dap nu iti permite conexiunea web

| Lov3m3islittle explică (pentru invD):

E de la windows nu are treaba werb`ul :*