| Tabii. a întrebat:

Buna big hug Deci eu am facut niste poze cu telefonul meu si nu merge sa le bag p laptop ca nu e instalat corect programul, iar eu vreau sa le trimit pe telefonul lui tati, dar nu stiu de ce numerge adica:dau acolo la ambele telefoane activare bluetooth si atunci cand dau trimitere de pe telu' meu se trimite poza pana la 6% si dupa spune:Nereusit! Deconectat!

Cum sa fac sa trimit pozele de pe telefonul meu pe al tatalui meu?big grin
URGENNNTTT.
Multumesc:*.

3 răspunsuri:
| Clauditza a răspuns:

Eu zic sa reinstalezi acel program.

| DannielZMF a răspuns:

Poti face schimb de carduri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu de ce nu merge.

Pentru ca dupa telefonul tau dimensiunea imaginii este prea mare si rezolutia la telefonul` lu taica`tu e mai mica.Asa am patit si eu cu telefonul` lu ` mama si trimiteam ca disperata pana mi-am dat seama, adica mi-a spus un nenealaughingAcum nu stiu laughing Poate ca la tine e altceva.Eu ti-am zis proprie experientahappy