| N0 nAmE a întrebat:

Bunabig grin! INTREBARE PT CEI DIN MURES...
termin clasa a8-a si vreau sa merg la liceu in tg mures, profil bio-chimie...am brosura si vreau sa pun pe primul loc liceul"ALEXANDRU PAPIU ILARIAN", profil stiinte ale naturii. am media 8, 91 si mi se cere 8, 11...

as vrea sa stiu daca e bun acest liceu si daca nu in ce ordine sa pun liceele cu acest profil...mersi anticipat... fundita:*:*

1 răspuns:
| kitto a răspuns:

Pai in primul rand. era bine sa te duci cand inca se faceau ore acolo daca cunosteai pe cineva sa vezi pentru sa opiniile pot fii impartite. Oricum bio-chimie sa inteleg ca te referi la stiinte ale naturii. oricum daca tu vrei acolo nu cred ca ar trebui sa te iei dupa parerile altora tongue mai ales ca o sa intrii sigur cu media ta happy anyways succes :*