| Sibuna a întrebat:

>big grin? Mi.am luat primul volum de la Bravo si vreau sa stiu daca e buna.:d.Si cate volume >are.:?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Revista bravo scoate cate un volum lunar, ca orice tip de revista gen: MAN, FHM, playboy, etc. Restul editiilor le poti vedea pe internet (format pdf).

| Sibuna explică:

Scuze dar nu asta era intrebare.:d.Nu mi-a luat.o pe toata.Era vorba de Vampirii sudului.:d.Si apropo Bravo scoate 2 rev pe luna.:d.Una la 2 saptamani.:d. Orcum multumesc.:d.