| Anda_1844 a întrebat:

big grin Stie cineva cand se dau examenele de marire de nota.sunt in anul 1 si am auzit ca poti da un singur examen de marire la o materie.in sesiunea de restante. Dat care din sesiuni? aceea care urmeza imediat dupa sau in toamna? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| dudutm a răspuns:

Pai asta depinde de facultate...
Fiecare are programa lor... Eu luni incep cu restantele, altii precum medicina decat in toamana. Eu am posibilitatea la 2 restante ( sau mariri ) in schimb cei de la medicina doar 1.
Deci depinde de facultatea ta. Eu is la Politehnica.