| niko a întrebat:

>Bunabig grin< un program de descarcat muzica? nu Ares ca m.am saturat de el sigh si nu mai merge calumeahappy

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Cum toata muzica se gaseste pe youtube uite un sait de unde descarci de pe youtube. :D

http://www.savevid.com/

5 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

VDownloader

| SoRandom21 a răspuns:

Http://www.applian.com/asktoolbar/download.php

Programul acesta inregistreaza ce se aude pe youtube, adica de fapt in calculator, daca spre exemplu este un cantec pe care nu il cunosti ca nume poti oricum sa il ai in calculator. Merge pe Mozilla si Internet Explorer.

| purplestar14 a răspuns:

Www.fisierul meu.ro sau www.video2mp3.ro sau free youtube to mp3 converter[trebuie downloadat]. Astea le stiu.

| Adriana_6941 a răspuns:

Pai...big grin fisierulmeu

il folosesc si este ff bun :*