| StefanaRoxx a întrebat:

Bună big grin vreau și eu niste idei de tunsori pentru parul lung, des, gros și ondulat la varfuri. L-am avut in scări dar parcă aș vrea o schimbare

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as recomanda niste coafuri, nu tunsori!
Uita-te pe pinterest sau google!
https://au.pinterest.com/......arch/pins/

Frumusetea si feminitatea unui par lung, nu-l va egala niciodata un par scurt, indiferent de tunsoare sau aranjament.

| StefanaRoxx explică (pentru Violleta2022):

Ideea e că a devenit insuportabil, e pana la fund si chiar as vrea sa il mai scurtez. big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru StefanaRoxx):

Wow, asa ceva cine nu si-ar dori... pacat ca nu apreciezi ce ai!

Dar stii ce, daca vrei sa devii o oaie fara pic de caracter, taie-l!
Dar sa nu te intorci aici sa plangi ca ti-ai nenorocit parul si ca ai devenit o figura stearsa. Cel mai mult or sa se bucure prietenele tale, ca in sfarist au scapat de tine, ca le eclipsai cu frumusetea parului...

| StefanaRoxx explică (pentru Violleta2022):

Imi creste repede, si nu il tai de tot cam 5 cm.din 30 pe care ii are.

| Violleta2022 a răspuns (pentru StefanaRoxx):

Daca tot parul tau are 30 cm, atunci nu este pana la fund, doar pana la mijlocul spatelui!
Dar ma rog, dupa cum spuneam, mutileaza-ti parul, ca sa fii la fel ca toate oile din scoala, in felul asta or sa se bucure prietenel tale ca te-au convins sa fii si tu "mai uratica", sa nu se mai uite baietii dupa parul tau frumos.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poți să îl mai scurtezi puțin dacă ți se pare lung că o sa îți para rău dacă îl tunzi.