| ioanaaaaaaaa666 a întrebat:

Buna big hug. Vreau niste statusuri Hip-hop.puppy dog eyes [ Cele mai bune primesc funda :*]

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Visam ca dragostea`i simpla si trece, si nu te lasa rece cand o vezi ca umbla cu zece...

Ma gandesc la fosta iubita, si cand spun iubita inseamna ca c`am iubit`o stii ca niciodata n`o sa scapi de ce ti-e frica, ma gandesc ca maine`i doar o zi tampita, o zi in care curvele legal profita.

Viseaza nopti rebele in hoteluri de 5 stele cand la noi e numai caterinca`n portofele

Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!
Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului.
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.
Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.
Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.
Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.
Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetito si scuipa`i in fata
Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau! `
Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?
Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers.
Accepta`te pe tine fara masca. Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.
Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita – asta e replica mea!
Am greșit… Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești, de fapt?
Ma Urasti? Problema Ta.
Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine!
Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi
Indiferenta? Daca nu ma interesezi
Te urasc? mi-ai dat motive
Falsa? Doar cu unii
Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa
Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
Dabea astept ziua`n care vei veni, plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!
Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare’n ****, deci lasa!

Funda? :d