| dianamaria2001 a întrebat:

Daca am 1.67 si 51 kg trebuie sa mai slabesc?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa mai slabesti

| positivity a răspuns:

Sociatatea ne-a manipulat atât de tare încât nu putem să facem diferența dintre plăcut și exagerat! De ce să vrei să mai slăbești dacă ai o greutate perfectă?
Nu trebuie să fii foarte slabă pentru a fi frumoasă, oamenii sunt frumoși oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, norma ca nu. Vrei sa ajungi de 40 de kile, ce naiba?straight face

| Carmen100 a răspuns:

Nu, esti perfecta happy

| Pisicuta07 a răspuns:

Din punct de vedere medical nu cred ca ar mai trebui. Acum depinde si de tine cum te simti in pielea ta.

| adriana_9826 a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa mai slabesti.Ai o greutate foarte buna.