| aishastefi8 a întrebat:

Daca am blocat pe cineva pe messenger, cum pot face sa vad mesajele pe care mi le-a trimis intre timp cand era la block?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Simplu,nu ai cum.Chiar nu se poate.Treaba a fost incercata de sute de ori.Sistemul a fost creat ca sa nu mai primesti mesaje, nu ca sa le citesti tu ''undercover''.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca era la block... nu avea cum sa iti mai trimita mesaje.

| Andreeush a răspuns:

Nu poate să îți trimită mesaje atâta timp cât e blocat, deci nu ai ce să vezi.

| aishastefi8 explică (pentru Andreeush):

Da, așa ar fi logic dar acea persoana mi-a zis ca mi-a dat