| soraloola a întrebat:

daca am comandat ceva de pe net si sunt minor pot sa ridic coletul de la posta cu buletinul sau trebuie si un tutore?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Atat timp cat platesti, pe ei nu-i intereseaza alte aspecte. Insa ar fi bine sa ai la indemana copia de buletin al unuia dintre parinti.

| Chriss4Tinna a răspuns (pentru Ronnix):

Din moment ce ei nu pun ca si conditie varsta legala pentru efectuarea unei comenzi, nu cred.este pe numele tau, deci cu buletinul tau trebuie sa ridici coletul.

| zac93 a răspuns:

Tb un tutore...