| Crak a întrebat:

Daca am dat un avans de bani pentru banchet si acum nu vreau sa mai merg am cum sa-mi recuperez banii?(sunt clasa a 12-a)Dau funda

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Discuta cu organizatorul, cel caruia i-ai dat banii si vezi daca-i mai poti recupera sau nu.

| bettysk8 a răspuns:

Salut! Sper ca nu te supara raspunsul meu, dar de ce nu ai mai vrea sa mergi la ultima petrecere alaturi de oamenii cu care ai petrecut 4 ani?! Sper ca te vei gandi mai bine, ii vei dezamagi pe ei, dar si pe tine. Si daca nu ai merge vei trai cu intrebarea : Cum ar fi fost daca as fi mers? >> Zi buna si sper ca te-am ajutat!