| 1234game a întrebat:

Daca am număr de telefon Orange dar e portat in digi. Cum îmi pot creea propria mea căsuța vocala?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Serviciul de Notificari apeluri pierdute te instiinteaza prin SMS cu privire la apelurile primite in cazul in care te afli in afara zonei de acoperire sau daca telefonul este inchis.

SMS-ul primit contine data si ora primirii apelului și numarul care te-a apelat.
Activarea serviciului:
Din meniul telefonului vei accesa setarile de redirectionare apeluri. La rubrica "redirectionare cand este inaccesibil" (Forward when unreachable) vei seta numarul +40770000760."
(sursa: rcs-rds.ro)

http://www.rcs-rds.ro/......i-pierdute