| xXKidda a întrebat:

Daca am un adaptor micro sd KINGMAX se poate folosi cu orice card, pentru ca la mine pe cardul de memorie scrie "Transcend", sau trebuie sa fie neaparat si cardul "Kingmax", ca adaptorul ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Da se poate folosi cu orice card de acel tip indiferent de producator. Nu va merge daca ai adaptor de micro sd si tu ai m2 ca tip de micro card, adica daca difera modelul cardului

| xXKidda explică (pentru MeConstantine):

Mersi mult^^ doar ca nu stiu ce are, nu se conecteaza nicicum, adica il bag in pc si nu face legatura.

| MeConstantine a răspuns (pentru xXKidda):

Pai este posibil ca cardul tau care ai tu sa fie M2 si tu sa ai adaptor de MicroSd. Totodata mai este posibil sa nu ai drept de scriere ca are un mic butonel care se misca si poate este dat in jos la protejare.

3 răspunsuri:
| anonim00171 a răspuns:

Nu nu trebuie sa fie si cardul Kingmax poate fi orice fitma