| AdrianaGoodgirl a întrebat:

Daca as scrie o carte, de ce as avea nevoie? Unde as putea sa o vand, sa o tiparesc la edituri etc.Am nevoie de mai multe detalii! funda

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

De timp in primul rand si de imaginatie. Dupa ce o scrii, o trimiti pe mail unei edituri, vezi daca editura accepta genul tau de carte, faceti un contract si apoi editura o tipareste ( poti opta si pentru varianta online de PDF ). Editura te va ajuta in publicarea ei inspre librarii.