| PeStraziGoale a întrebat:

Daca ati fi in locul meu ce ati face?

Acum cateva zile diriga ne-a spus ca ne duce in Grecia mai exact in Nei Pori (tabara) costa 1000 lei( 10 mil) include totul transport, mancare, etc. Dar mama a zis ca vrea sa mergem in Barcelona(eu mama si tata).

Deci intrebarea este : Unde sa ma duc in Barcelona cu ai mei sau in Grecia cu colegii?

Răspuns Câştigător
| Lolo666 a răspuns:

Acuma depinde de ce vrei tu... Am fost si in Barcelona si in Grecia si... Mai mult mi-a placut Grecia, pentru ca am mers pe o plaja (era multa apa ca altfel nu imi placealaughing)
Nu zic ca Barcelona nu e un oras frumos! Din contra, sunt multe chestii super de vizitat...
Si alegerea asta trebuie sa vina de la tine...
Bafta>big grin

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Unde crezi ca va fi mai multa distractie si te vei simti tu bine

| Mary_5158 a răspuns:

In grecia cu colegii, alta ocazie nu vei mai avea, dar cu familia vei avea timpwinking

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Zii lu maicata ca te plictisesti cu ei si vrei sa te duci cu colegi

| MisteriousMan a răspuns:

Hmm. bune ofertele dar sincer as prefera sa merg cu ai mei, sa imi cumpar tot ce vreau etc.
Si cu colegii ar fi frumos, dar cu familia e altceva. Eu ti-am spus doar parerea mea, acum tu faci ce simtiwinking

Bye bye!