| Jigokunokishi a întrebat:

Daca blochez pe cineva pe facebook el nu isi da seama nu? Nu ii apare ca notificare? Si dupa ce blochez pe cineva de unde setez ca sa nu vada comentariile pe care le las la postarile prietenilor comuni?

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Isi poate da seama daca vrea sa vada profilul tau. Si nu o sa mai vada nici un post de-al tau. Dar nici tu pe ale lui.

| Lila10 a răspuns:

Cand blochezi pe cineva pe facebook nu va mai puteti vedea activitatea, si aceea persoana clar ca si-ar da seama ca l-ai blocat pentru ca nu iti mai poate vedea activitatea, profiliul, nu te mai poate gasi la prietenii prietenilor etc... ai prins ideea, Funda? te roooog big grin

| Denise5543 a răspuns:

Daca blochezi, persoana nu te va putea gasi nicaieri. Deci. Nu te va afecta pe tine sau pe ea cu nimic