| acadea57 a întrebat:

Daca cel mai bun prieten de-al meu mi-a spus ca ma place printr-un sms, trebuie sa-l cred? Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| RedTheBaby a răspuns:

Pai mai intai intreaba-l daca e o gluma si daca spune ca nu, si daca si tu il placi pe el spune-i ca il placi dar daca nu il placi spune-i ca nu vrei sa stricati prietenia... Funda? big grin

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

NU AVEM CUM SA STIM, nu stim toate detalile, tu stii cel mai bine, cum se comprta cu tine? E timid in preajma ta? Ohh adolescentii astia plini cu hormoni.

| alexalexa2000 a răspuns:

Heii.Petrece-ți mai mult timp cu el. Dacă vezi că dă semne că te place, atunci da, trebuie să-l crezi și să-i mărturisești și tu că-l placi, dacă-l placi. Dacă nu, îi spui că nu vrei să stricați prietenia dintre voi.

| lorena15 a răspuns:

Da