| pandaX3 a întrebat:

Daca merg la Orange imi pot da o lista cu mesajele pe care le-am trimis de pe telefon, ora si data cand au fost trimise?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Da, trebuie sa ceri factura detaliata si acolo apar atat apelurile cat si mesajele - data, ora si destinatarul

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Textul unui mesaj transmis nu este stocat in baza noastra de date. Poti insa sa afli informatii despre data si ora expedierii unui mesaj scris, numarul catre care a fost expediat si costul mesajului scris din contul tau online, sectiunea factura/detalii convorbiri. Iata si un tutorial care te ajuta, daca ai nevoie: http://www.orange.ro/help/cum_vad_factura_detaliata/iq/109584/din_src/1
O zi buna,
Orange Helpers