| GeorgyPopeasca a întrebat:

Daca nu mai intru o perioada indenlugata de timp pe mail se va dezactiva? Nu am mai intrat de mult si acum trebuia sa primesc ceva si imi zice ca nu e corecta adresa sau parola si ma pune sa scriu un cod de verificare....Cum pot sa intru iar pe cont?

1 răspuns:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Daca nu ai mai intrat de vreun an, e posibil sa ti-l fi desfiintat. Poti sa faci un cont nou sau daca te pune sa introduci un cod, atunci el e in josul paginii. Sper ca te-am ajutat!