| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Daca tin post azi (joi) si vineri ma pot spovedi si impartasi? big grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Te poti spovedi si impartasi oricum.doar sa nu mananci inainte toata ziua

| lauracraciun a răspuns:

Pai din cate imi aduc aminte. poti intra pe imvisible.ro si sa scrii fiecare idi pe care il vrei si vei vedea daca e online sau nu.in caz ca este online iar la tine este offline inseamna ca ti-a dat ignore:p.iar daca scrie acolo ca este pe invizibil.iar la tine apare offline inseamna ca totu; l este in regula:d

| lauracraciun a răspuns:

Sczlaughingvroiam sa rasp la alta intrebare.pai la tine nu prea cred pentru c postul se tine 1 saptamana.iar la copii 3-4 zilestraight face. insa acum totul depinde de tine.o cala mai scurta este sa tii post negru intr-o zi.aik sa nu mananci si sa bei nimic.doar putina agheazma.si sa te duci sa te impartaseasca direct:d.succes))