| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat are o fata frumoasa, totul este atractiv la el, dar daca peste 1 saptamana apare o acnee medie, ar mai fi la fel de atractiv ca la inceput? Va uitati la baietii care au acnee sau ii ocoliti?

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

Hai mai omule nu iti mai face griji de asta. Uite un sfat Te speli cu dove cream bar si dupa ce te sapunesti stai asa cu sapunul cam jumate de minut sau un minut si deba dupa aia te clatesti. O sa iti dispara cu timpul cosurile. Bineinteles ca poti sa mergi fara rusine la orice farmacie si sa iei de acolo lotiuni ca sunt o groaza. Si merg majoritatea pentru ca problema acnee este veche tongue

Hai capul sus si fa ori cum am zis eu ori cum iti zice o farmacista.Nu mai sta sa iti plangi in palma degeaba!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Frate, stai linistit ca nu se intampla nimic. Eu aveam o iubita care avea un parfum preferat. Si de fiecare data cand se dadea cu el ii apareau iritatii pe fata. Nu m-a deranjat asta niciodata. Oricine are probleme de ten. Stai linisitt. Esti la fel de atractiv pentu ca ea stie ca o sa treaca.

| dulc3'maria a răspuns:

Nu asta conteazalove struckas sta cu ellove struck

| Cryssy a răspuns:

Buna. Nu ma intereseaza asa mult aspectul fizic. Nu asta conteaza. Conteaza sufletul unui om, personalitatea, sa stie sa se poarte... Numai bine!

| yanny`s a răspuns:

Pai daca iti place un baiat nu mai vezi acei monstruleti de pe fata lui...nu conteaza ei, ci ceea ce iti poate oferi acea persoana.

| broscutsaaa a răspuns:

O sa iti treaca, nu`i nicio problema.
Si fata nu cred ca e asa de aiurea incat sa se desparta de tine din cauza cosurilor...
Ce, ea nu are? raised eyebrows

| 31957319 a răspuns:

Tu crezi ca o fata realista, este oprita de o acnee?
Eu am avut si eu. Dar nu ii vorba de ele. Incearca sa fi tu in-su-ti.

Aaaaaaaaa... era sa uit, sa nu le spargi, ca iti raman semne, vorbesc serios ...Bafta.

| cryss_1828 a răspuns:

Si iubitul meu cand bea ii ies cosuri.asta ar insemna ca eu sa ma despart de el din acest motiv? Stai lin ca nu conteaza atat de mult... si daca chiar vrei sa scapi de ele exista atatea tratamente si moduri de a scapa de elewinking