| Ioan374738964 a întrebat:

Buna, sunt băiat am 15 ani și unii băieți mi se par atrăgători, înseamnă că-s gay sau bi? Îmi plac fetele

Răspuns Câştigător
| llleo a răspuns:

Nu esti, daca esti baiat asta nu inseamna ca nu poti sa apreciezi sau sa ti placa trasaturile unui barbat

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti pe drumul gresit in viata

| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat.
Eu zic să aștepți până în momentul în care o să îti placă 100% de cineva. În cazul in care acel cineva va fi de sex masculin, trage concluziile pe urmă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde in ce si cum ii vezi atragatori. E posibil sa ai trasaturi sau inclinatii homosexuale. Dar asta nu arata ca esti gay. Sa stii ca doar 4-6% dintre barbati sunt heterosexuali "curati". Citeste despre scara sexualitatii.

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Depinde daca te atrag si fetele si baietii esti bi dar daca iti plac doar baietii esti gay.