| nimic pt nimeni a întrebat:

Buna!
dati-mi si mie niste programe mai noi de modificat poze.nu genu photoshop sau astea ca m-am plictisit de ele...si poate explicati si cum se folosesc cele p care mi le datibig grin. mz mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/photoshop/

6 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Photoscape-ul e bun si si ff usor de folosit. Am o intrebare...chiar stii sa folosesti photoshop? daca vrei sa iti dau eu cateva programe lasa-mi intr-un msg id-ul tautongue

| RenataG a răspuns:

Photoscape... e simplu de folosit

| Nécromancie a răspuns:

Te-ai plictisit de photoshop?! Nici nu cred ca stii sa umblii pe el. oh go on

| Nécromancie a răspuns:

Pai daca esti asa proasta, nu mai vorbii aiurea.
cica "nu genu' photoshop sau astea ca m-am plictisit de ele".
ESTI PRAF.
De photoshop nu ai cum sa te plictisesti.
Imbecila mica. X_x

| nimic pt nimeni explică:

Mda...comentati ca nu stiu sa umblu ca photoshopul.stiti voi c stiu sh ce nu stiu eu.mai bine v-ati tine gura!

| nimic pt nimeni explică:

@A. nécromancie pai daca u esti maniac kia rcrezi ca asa e toata lumea sau care e faza?