| Ðίдηд a întrebat:

Buna kiss
Dati-mi si mie niste status(diverse) big grin
Fundoi + vot :X

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Cel mai bun prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai! happy
Viata seamana cu o poveste, dar ceea ce important nu e lungimea ei, ci valoarea ei.
Mi-as dori ca intr-o buna zi, ca visele mele sa mi se poata implini! day dreaming
Intotdeauna voi visa, voi canta si voi spera,.ca si eu sa fiu o stea.de cinema! star
Voi crede mereu in tine si te poti baza pe mine!
Mi-e dor de zambetul tau dulce, de ochii tai scanteietori, de buzele tale subtiri, de stelele tale din priviri, ma topesc dupa tine, simt ca mor fara tine, asa ca intoarce-te la mine, fa-ma sa ma simt iubita, sa nu-mi mai fie dor!
Look at me, look at you, you are awesome and it`s true! laughing Iubirea e ca un joc, in care trebuie sa ai noroc!
Uneori imi fac prea multe sperante de la viitor. Privesc cerul plin de nori care fulguie incetisor. Incerc sa nu ma mai gandesc la el, incerc sa fiu si eu altfel.
P.S. toate sunt orginale. by me big grin

2 răspunsuri:
| Alexandra_3173 a răspuns:

Dnd... fac lumanarea. daca ma deranjati ca ard sau daca vrei sa arunci cu o sageata in mine, ai grija sa nu imi nimeresti inima pentru ca acolo te afli tu :X sper sa iti placa ...ast fundita

| kikikikikikiki a răspuns:

Bestmusic.ro, rimel.ro