| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Intrebare pentru fete. Am o mare problema cu asta fiindca parul meu se ingrasa super repede, dar am auzit ca cu cat te speli mai des cu atat se va ingrasa mai repede, deci am inceput sa ma spal odata pe saptamana(duminica).Dar nu e ok..de luni pana joi parul e ok dar in urmatoarele 3 zile mi-e si rusine sa ies din casa asa...deci voi de cate ori va spalati pe par pe saptamana?

1 răspuns:
| Bad2Fast a răspuns:

Chiar dacă nu sunt fata sunt băiat si iti spun un sfat de la bunici ii ceva mai tradițional după ce faci baie pe cap pune intr-un pahar un dop de otet de mere ai apoi apa si dormi asa in cateva zile o sa vezi diferența încerca iarăși șampon de bebe